top of page

למי זה מתאים?

מעצבים

שרוצים להעניק ללקוחות שלהם שדרוג מיתוגי

3.png
5.png

חברות וארגונים

שרוצים לאתגר את העובדים והלקוחות שלהם ברשת

יוצרי תוכן

שרוצים לרענן את צורת התוכן

שלהם ושל הלקוחות שלהם

4.png
2.png

בעלי עסקים

שרוצים להתחבר ללקוחות הפוטנציאליים שלהם

עיצוב ללא שם (31).png

מנהלי קהילות

שרוצים לגרום לקהל שלהם

לקחת חלק בפעילויות

The-Matrix-Wallpapers-72-background-pictures-_edited_edited_edited_edited_edited_edited.jp
נועם (4).png

תוכניות המשחקים שיהפכו את הפרופיל שלכם

למכונת מכירות משומנת ומטורפת!

למה משחקי מכירה הם חובה

בעידן החדש?

photo_2022-06-29_16-07-38_edited.png

היום שיש כל כך הרבה אנשים בדיגיטל שנותנים את אותו סוג שירות ולא משנה עם יהיה להם את הבידול הכי מטורף, לוקח לאנשים גם זמן לגבש דעה ואמון באיש המקצוע בין אם זה בסרטונים, סטוריז ועוד פעולות בשביל להחליט בסוף לשלם ולהתקדם בעסקה.

הקהל כבר מתוחכם ועייף מכל השיטות המסורתיות למכור לו בין אם זה דרך דף נחיתה שהוא לא קורא 90% ממה שכתוב, סרטוני טיקטוק שהוא לא באמת מגבש החלטה מהירה מסרטון של 60 שניות ורק צופה בעוד תכנים עד שהוא מבין שמספיק כואב לו והוא צריך לשלם בשביל לפתור את הבעיה שלו ומי אמר שיפתור אותה אצלכם?

בעזרת משחק מכירה הלקוח יכול להבין את הפער בין המקום שהוא חושב שהוא נמצא לבין המקום שתוכלו להביא אותו, לייצר אצלו סקרנות וחיבור עמוק יותר בעזרת שאלות, סקרים, חידות, אתגרים ומשימות שמובילות אותו לבצע פעולות אקטיביות בשביל לשפר את המצב שלו או של העסק שלו. ומצד שני אתם מקבלים לגיטימציה לאינטרקציה ליצירת שיחת היכרות ומשם להוביל את זה למכירה :)

גדב_edited.png

איך אדע שזה מתאים לעסק שלי?

לאחר שבניתי מעל ל 50 משחקים שונים ומעוצבים ברמה הכי גבוהה שרק אפשר לתהליכי ליווי, למוצרים בתמחורים שונים במגוון תחומים הבנתי שניתן לייצר לכל סוג שירות חווית מכירה חדשנית שגורמת לו למשוך קהל איכותי שמוכן לשלם את המחירים עבור אותו שירות או מוצר, בגלל שהמשחק מאפשר היכרות מהירה אך מעמיקה עם בעל המקצוע והדרך ליצירת אינטרקציה שמובילה למכירה מדויקת הופכת להיות פשוטה במיוחד בחבילת ה Game Plan האולטימטיבית!

 

החבילה מכילה גם את ה PLAY BOOK שזה הספר וחוברת העבודה שמכילה את תורת המשחקים וכל הרעיונות ליצירת משחקי ומשפכי מכירה ובנוסף את ה PLAY COURSE שזה הקורס הדיגיטלי המקיף כיצד ליצור תהליך השקה מדויק ולבנות באופן עצמאי משחקים ואיך לחשוב על רעיונות קריאטיבים ליצירת מעורבות עם הקהל שלכם ושימוש בנתונים מהמשחקים והמרתם לעסקאות שוות המון כסף! ולא לא כסף וירטואלי, אמיתי!

לכל משחק ומשחק יש מטרה שונה שנועדה לבנות מערכת יחסים עם הקהל הקיים והלקוחות הפוטנציאליים שלכם, שבעזרתם הם יכירו אתכם, יבינו עד כמה אתם מקצועיים ועד הם צריכים את העזרה שלכם והכי חשוב? בסופו של דבר ינועו לבצע פעולה ממשית שתיתן לך את הלגיטימציה להציע להם את אחד מהשירותים או המוצרים שלכם ואף לגרום להם להפציץ לכם את תיבת האינבוקס מהתעניינות ורצון להתייעץ אתכם על העסק שלהם.

ולסיום כמובן תקבלו פגישת PLAY MEET של שעה יחד איתי שבה נדייק את המשחק והמשפך שבניתם, בנוסף אתן לכם דגשים בנוגע ליצירת מהלך המכירה ואופן הצגת המוצר או השירות שלכם ככה שלא תישאר שום סיבה ללקוח להגיד שהוא צריך לחשוב על זה או עוד תירוצים כאלה ואחרים!

אז מאיפה מתחילים?

קודם כל מחוברת תורת המשחקים!

עיצוב ללא שם - 2022-12-24T140202.385.png

מה יש בפנים?

כל תורת משחקי המכירה נכנסה לכם לתוך חוברת עבודה וספר פרקטי שמכיל את כל הרעיונות למשחקי ומשפכי מכירה וכולל גם את ארגז הכלים שיעזור לכם לבנות את התוכן בשבילם בצורה קלה ופשוטה בין אם זה שאלות, משימות, חידות, אתגרים ועוד בשילוב הדמיות המסכים לעיצוב מנצח וצ'קליסט לבדיקת כל השלבים כדי שתפעילו את המשחק בצורה טובה ומוצלחת! 

 • מעל 50 רעיונות למשחקי ומשפכי מכירה.

 • צ'קליסט לבדיקת התשתית להשקת משחק מוצלחת!

 • מבנה המסכים, דגשים ופ'יצרים מדליקים למשחקים.

 • שיטת הג'וקר לסגירת עסקה גדולה במינימום זמן!

 • אפיון משחק, סוגי תגמולים, טריקים סודיים ועוד

 • יצירת באז, תוכן ופיתוח אישי בעזרת המשחקים

המשחק שניצח את הקמפיין הממומן!

תכירו את שיר יערי לקוחה שלנו שמוכרת תוכניות ליווי לבעלי עסקים ליצירת מוצרי פרימיום ועובדת רק עם בעלי עסקים שיש להם רצון להתפתח לרמה הבאה וגם מוכנים לשלם כסף על תוכנית שתוביל אותם להרוויח 6 ספרות בחודש, לכן היא צריכה מעבר ליצירת מסרים מדויקים כדי לגרום לקהל שלה להעריך את השירות שלה, אלא גם משפך יצירתי שיגרום לסינון של לקוחות שלא באמת רלוונטים לשירות מסיבות כאלה ואח

 

עזבו את זה שהיא הפסיקה את הקמפיין הממומן כי היא הצליחה לסגור עסקאות סוף סוף מהפרופיל האישי, לאחר ניסיונות רבים של העלאת סרטוני רילס וסטוריז בלתי פוסקים היא הצליחה ליצור בעזרת המשחקים מעמדי מכירה ואינטרקציות עם הקהל שכבר מכיר ועוקב אחריה ולהניע אותו סוף סוף מהתלבטות בלתי פוסקת לקניה!

איך אדע שזה הזמן להתחיל למכור בעזרת משחק?

01

שהעמוד שלכם תקוע ואתם לא מצליחים להעלות את החשיפה והעוקבים שלכם

02

אתם מעלים סרטונים ולא מקבלים מספיק לייקים ותגובות כמו שהייתם רוצים

03

אתם רוצים לייצר הכנסות אורגניות, כלומר בלי השקעה בקידום ממומן להבאת לקוחות

04

אתם רוצים למצות את הפוטנציאל של העסק שלכם ולהתפוצץ ברשתות החברתיות

05

אתם רוצים ליצור תוכן חדש, מגניב ומקצועי לקהל הלקוחות שלכם ולחמם אותו

photo_2022-06-28_19-16-10_edited.png

רגע אבל מה אפשר לעשות עם המשחקים?

מיתוג והשפעה

יצירת מיתוג ובידול ייחודי בעקבות השימוש במשחקים

13.png

בניית קהילה

שימוש במשחקים להגדלת מספר העוקבים אחרי העמוד

15.png

הגדלת מכירות

הגדלת הביקוש למוצר ספציפי דרך חוויה משחק ייחודי

14.png

מחקר ופיתוח

איסוף נתונים מהלקוחות וקבלת החלטות עסקיות לפיהם

12.png

אתגרים והגרלות

לגרום ללקוחות הפוטנציאליים  להשתתף ולהפיץ אתכם הלאה

11.png

השלב הבא זה להפוך את הפרופיל למכונת מכירות משומנת בעזרת הקורס הפסיכי שלנו!

אם אתם רוצים לייצר סיסטם מכירות פסיכי שעובד בעסק בלי להחזיק אצבעות שלקוחות יפלו עליהם מהשמיים כי פרסמתם סרטון ויראלי בטיקטוק או נתתם עוד טיפ דרך הסטורי הגיע הזמן שתעניקו לעצמכם את המתנה הכי גדולה לעסק ,לפני מיתוג ,לוגו או אתר צריך סיסטם ליצירת מכירות קבועות ואיכותיים דרך העמודים העסקיים שלכם ברשתות החברתיות ועם משלבים בזה משחקי מכירה, זה הופך להיות חצר משחקים של ממה שהופכת את המכירה לחווויה ;]

 

הקורס מכיל את כל המידע שאתם צריכים על מנת להשתמש במשחקים בצורה האולטימטיבית שלהם ולהפוך שחקנים שרק משחקים בהם ללקוחות שפותחים את הארנק ומשלמים! קחו טעימה קטנה ממה שאתם הולכים לעבור בקורס!

המדריך לשיווק אורגני (3).png
shir-009 (1).jpg

שיר יערי, ליווי עסקי

"המשחקים פשוט עובדים! אני בהתחלה הייתי סקפטית עד כמה הקהל יתחבר

או ישתף פעולה, אבל וואלה זה אשכרה עשה אצלי שינוי אדיר!

משתמשת בהם כבר 3 שבועות בפעולות שיווק של התהליך ליוווי שלי וסגרתי 

כתוצאה מזה שני ליווים עסקיים שהם לא מוצר זול בכלל!"

רגע אבל תראה לי תוצאות...

שימו לב לקפיצה המטורפת של תפוצת העמוד בעקבות השקת משחק מכירה שביצענו ללקוחה שלנו בשילוב פעולות המשחק ותראו את הגדילה בכמות האנשים שנחשפו לעמוד ולתוכן המטורף שיש בו, וחלקם הפכו משם גם ללקוחות!

עיצוב ללא שם (38)_edited.jpg
עיצוב ללא שם (38).png
2.png
הוסף כותרת משנה (1).png
הוסף כותרת משנה_edited.png

תכלס אבל איך זה עובד בדיוק?

מתוך האנשים ששיר יצרה איתם אינטרקציה דרך המשחק היא עברה איתם לשיחת ייעוץ שבסופן גם השחקנים ששיחקו הפכו ללקוחות בתהליכי הליווי

מכירה

5.png

מתוך כל האנשים ששיחקו במשחק, שיר יצרה אינטרקציה באופן אישי בהתאם לתשובות של הגולשים ויצרה חיבור אישי ואבחון נקודת הכאב שלהם

פניה

1.png

במהלך הפרסום השקנו את משחק המדחום שהוא משחק סינון ומכירה שהיה מורכב משאלות, חידות, משימות ואתגרים שעודדו מעורבות בסטורי ואינדקציה למי לפנות

משחק

2.png

הפיד של שיר היה מסודר עם כלל התוכן הרלוונטי שיגרום לקהל לתפוס ממנה כמומחית ולהבין את התהליך שיעברו עוד לפני שיחת המכירה, כמו כן הכנו פינות סטורי מדליקות שגרמו לקהל להתחבר אליה

פרופיל

3.png

ממומן או אורגני שהוביל את האנשים להיכנס ולעקוב אחרי שיר כדי לקבל קורס דיגיטלי קצר ליצירת מוצר פרימיום מתנה וכך יעורר רצון לשירות שלה

קמפיין

עיצוב ללא שם (15).png

אל תחכו כמו כמו שאנשים התלבטו

ולא קנו ביטקוין בזמן, כי עכשיו זה הזמן!

אתם לא רוצים להיות אלה שמשתמשים בכלי המטורף הזה שרק מעטים התחילו להשתמש בו וראו תוצאות מטורפות, כי תחשבו על זה בעוד כמה חודשים שלכל הקולגות שלכם יהיו פלטפורמת משחקים משלהם, הם כבר ינצלו את הגל המטורף של קהל לקוחות חדש שכל כך רציתם...

ואתם? רק תתחילו או עדיין תתלבטו אם להתחיל את תהליך האפיון (שלוקח זמן והמון עבודה) ותצאו איתה לשוק אחרי שכבר הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, כבר שבויים או רכשו את השירות שאתם מציעים מהמתחרה, אז לא חבל?

ורק בשביל הקטע באמת קורא נחשוף עכשיו עוד שיטה כיצד להרוויח כסף ממשחקים והיא? הצלחתם לנחש? 

שיתופי פעולה!

 

תוכלו לשתף פעולה עם מותגים גדולים ולציין אותם או את מוצריהם בשאלות או באתגרים במשחקים שלכם בצורה יצירתית וכך גם להגדיל את אפשרויות הרווח שלכם מקהל העוקבים שלכם. או עם קולגות בתחומים אחרים שתוכלו לציין את שמם או המוצרים שלהם וגם לקבל על כך תשלום .

photo_2022-07-04_15-58-15_edited.png
The-Matrix-Wallpapers-72-background-pictures-_edited_edited_edited_edited_edited_edited_ed

והשלב האחרון

פגישת שפצור ודיוק המשחק לפני ההשקה!

עיצוב ללא שם (13).png

פגישת בניית אסטרטגיה ודיוק המשחק שבניתם בעזרת הקורס וחוברת העבודה ובדיקת השלבים לפני ההשקה:

 • ניתוח ואבחון השחקנים (הלקוחות) בעסק שלכם

 • גיבוש אסטרטגיה למשחק וטקטיקת מכירה

 •  קבלת מתנה דיגיטלית לשיווק וקידום העסק

 • ועוד דברים שאשמור בסוד שתישארו סקרנים ;]

וזה לא משהו רגיל כי לא תצטרכו עוד...

סיפור הצלחה של הלקוח המדהים שלנו ;)

כוכב הילדים הענק יובי חיובי שהתחיל איתנו את הדרך אמנם עם הקמת אתר, משחקי אונליין וסרטונים מדליקים הפך לתופעה מטורפת בערוץ הכוכבים ובעזרת משחקי המכירה יצר גל של ביקוש ענק למופעים ומסיבות ימי ההולדת שלנו מה שגרם לו בסופו של דבר להשיג עוד כסף כדי להשקיע בשיווק ובהתפתחות שלו ואת הפירות הוא קוצר היום :)

6.png

לתת מתנות והנחות

רק בשביל לסגור כל לקוח שבא רק בגלל המחיר ולא השירות

לשלם ריטיינר קבוע

על ימי צילום , קמפיין ממומן או תחזוק אתר או דפי נחיתה

5.png

ליצור המון תוכן

בלי לעלות בלי הפסקה סרטוני רילס ולתעד כל דבר בסטורי

4.png

להיות 24/7 ברשת

בשביל לקבל עוד לייק ותגובה שלא מביאים בפועל מכירות

3.png

לעשות שיחות סרק

ללידים לא רלוונטים שעוד לא מכירים או סומכים עליכם

2.png

וזה לא רק, איך המשחקים יחסכו לכם גם המון המון כסף!

photo_2022-07-09_15-45-20_edited.png

תשלום לקמפיין ממומן

​כאשר תשתמשו במשחקים תוכלו להקטין את תקציבי הפרסום שלכם לפייסבוק וגוגל מכיוון שבעזרתם הקהל שלכם יהיה פעיל יותר והחשיפה לעמודים שלכן תגדל בצורה אורגנית בגלל המעורבות שלהם.

יצירת תכנים ללא הפסקה

מי כמוני יודע לאחר עבודה עם מגוון לקוחות את הצורך באספקה קבועה של תכנים מגוונים לקהל העוקבים שלוקחים לעיתים המון זמן וכסף! בעזרת המשחקים תוכלו להשתמש בפלטפורמה שוב ללא תשלום נוסף.

ליווי וייעוץ מקצועי

בתוכנית הליווי שלנו תקבלו גם מדריך מפוצץ ברעיונות ליצירת תכנים בעזרת המשחקים ביניהם שאלות, אתגרים, חידות, מגוון תבניות שאם תעבדו על פיהם תוכלו לחסוך המון כסף להתייעצות עם אנשי מקצוע שונים.

בחרו עד כמה אתם מאמינים בעצמכם

 • Play Book

  330₪
  ספר וחוברת עבודה לבניית משחקי מכירה
  בתוקף למשך 3 חודשים
  • 50 רעיונות למשחקי ומשפכי מכירה
  • צ'קליסט להשקת משחק מכירה ברשת
  • תשתית משחק מנצח על פי תורת המשחקים
  • מבנה מסכים ודגשים ע"פ פיצרים ברשתות
  • אבני היסוד במשחק
  • אלמנטים מומלצים
  • מאפייני המשחוק
  • טיפים וכלי שיווק
  • שאלות ותשובות
  • תכונות השחקנים
  • שיטת הג'וקר
  • איפיון ממשק
  • פיתוח אישי
  • סוגי תגמול
  • הפתעות
 • Play Course + Book

  550₪
  הקורס הדיגיטלי וחוברת העבודה לבניית משחקי ומכונות מכירה
  בתוקף למשך 3 חודשים
  • איך להשתמש במשחק
  • איך להפוך לאוטוריטה
  • תקלות ופתרונות
  • שימוש בנתונים
  • כתיבת שאלות
  • הכנה ופרסום
  • שיטת הג'וקר
  • יצירת הגרלה
  • עקרונות המשחקולוגיה
  • משחקי לייב וובינר
  • בניית משחקים
  • שאלות ותשובות
  • בניית אתגר
  • סטורילס
  • משחקי רילס וקבוצות
  • ספר וחוברת הרעיונות עם כלל הפרקים
 • הכי משתלם

  PlayBook Course Meet

  1,170₪
  חבילת מאסטר שכוללת ספר וחוברת עבודה, הקורס ופגישת אסטרטגיה!
  בתוקף למשך 3 חודשים
  • ספר וחוברת העבודה לבניית משחקי מכירה
  • הקורס הדיגיטלי לבניית מכונות מכירה
  • פגישת אסטרטגיה בזום/פרונטלית
  • עיצוב משחק מכירה ממותג יחד
  • בניית משפך מכירה מותאם אישית
  • עיצוב תמונת קאבר לסרטוני רילס
  • עיצוב היילייטס
  • עיצוב תמונת פרופיל
  • שפצור אודות מקצועי
  • מעבר על תמהיל המוצרים
  • תרגול סטורילס

אבל רגע למי הפלטפורמה לא מתאימה?

שרלטנים

אנשים שלא מקצועיים באמת ולא יכולים ורוצים להעביר ידע

3.png
5.png

פחדנים

אנשים שמפחדים מכשלונות ונשברים מהר תחת לחץ

לחוצים

אנשים חסרי סבלנות שחושבים שלהצליח זה בום וגמרנו

2.png
3.png

קמצנים

אנשים שמחפשים שירות

זול, מהיר ובלי לעבוד בכלל

עיצוב ללא שם (12).png

סקפטים

אנשים פסימיים בנוגע להצלחה של התהליך ומורידי אנרגיה

The-Matrix-Wallpapers-72-background-pictures-_edited_edited_edited_edited_edited_edited.jp

אתם לא מסוגי הלקוחות האלה?

אז הגיע הזמן שתצטרפו לקהילת

בעלי העסקים שלנו שהפכו להיות...

בעלי עסקים שהבינו שהמהפכה הבאה בעולם השיווק היא משחקי מכירה והפסיקו להשתעבד להוצאת כספים לסרטוני טיקטוק או קמפיינים ממומנים על מנת ליצור הכנסה קבועה ויציבה מהעוקבים שלהם כל חודש מחדש!

The Sales Game Cahnger (2).png

רוצים להצטרף לקהילה?

רגע רגע רגע בוא נדבר תכלס

כמה כסף עושים עם זה באמת?

עיצוב ללא שם (55).png
עיצוב ללא שם (46)_edited.png
photo_2022-06-29_10-34-17_edited.png
עיצוב ללא שם (55)_edited.jpg

רגע אבל בקושי לעלות רילס עובד לי?! איך אסתדר עם משחק?

בשביל זה הכנתי לך סרטוני הדרכה מקיפים כיצד להשתמש בכל משחק, איך מעלים אותו וכיצד משתמשים בנתונים שאתם מקבלים ממנו כדי ליצור אינטרקציה עם הקהל ולייצר מכירות של ממש! וכמובן לכל שאלה אני כאן באהבה :)

שימוש בנתונים והגדלת מכירות

הסבר על שימוש במשחק

עיצוב ללא שם (42).png
דגהגדה.jpg

רוצים ללמוד עוד על שיווק בעזרת משחקים?

מזמין אתכם לשמוע את הפודקאסט שלי

בלחיצה קטנה על התמונה :)

עדיין לא בטוחים?

בואו נהיה חברים שתשארו גם מעודכנים!

יש לכם עוד שאלות? או לא בטוחים כיצד המשחקים יוכלו להקפיץ לכם את המכירות בעסק? מוזמנים ללחוץ כאן ואשמח לענות לכם על כל השאלות בשמחה :)

עדיין לא הבנתם איך המשחקים עובדים? תצפו בסרטוני הסבר ;]

הכנתי ממש סרטונים מקיפים על הפלטפורמה בעמוד שלי שגם תוכלו להכיר אותי וגם את הפלטפורמה בצורה מעמיקה ולהבין איך בדיוק השירות החדש והמדליק הזה הולך להכפיל לכם את הרווחים בעסק ובעיקר להעניק לכם איכות חיים!

שימוש בנתונים והגדלת מכירות

איך Uplay חוסכת כסף

The-Matrix-Wallpapers-72-background-pictures-_edited_edited_edited_edited_edited_edited_ed

המהפכה כבר כאן

השאלה אם תספיקו לפני כולם ;]

מוזמנים לשיחת Play Call מתנה לבדיקה והתאמה

של חבילת משחקים לעסק שלכם והדברים הבאים:

 • ניתוח ואבחון השחקנים (הלקוחות) בעסק שלכם

 • גיבוש אסטרטגיה למשחק וטקטיקת מכירה

 •  קבלת מתנה דיגיטלית לשיווק וקידום העסק

 • ועוד דברים שנשמור בסוד שתישארו סקרנים ;]

עיצוב ללא שם (6).png
 • איך אני אקבל את המשחקים?
  המשחקים ישלחו בלינק מאובטח לתיקיית דרייב שתכיל את כלל המשחקים מסודרים לפי סדר עם הסבר שימוש ואפשרות להורדה חוזרת 👌🏼
 • כיצד המשחקים יעזרו לי להגדיל רווחים בעסק?
  המשחקים יעזרו לך לייצר מעורבות עם הקהל שלך בצורה חוויתית ותקבל יחד איתם מדריך וידאו וחוברת אסטרטגיות שתוכל לפעול על פיהם שלב אחרי שלב כדי ליצור מעמדי מכירה לקהל העוקבים שלך 💪🏻
 • אוקי, אנשים שיחקו במשחק כיצד אני מנתח את הנתונים ומפיק מהם מידע שרלוונטי לעסק שלי?
  יחד עם חבילת המשחקים תקבלו את מדריך ניתוח נתונים שילמד אתכם בצורה פשוטה איך לקחת את התוצאות של כל משחק ומשחק ולהשתמש במידע בשדרוג מעמד מכירה, להבין מה הקהל שלהם באמת צריך וכמה הוא חסר ידע בנושא לתחום שתוכלו להועיל לו עבורו.
 • למה המחיר של המשחקים כל כך יקר?
  המשחקים יקרים מכיוון שעבודת האנימציה הגרפית שעשינו לוקחת המון זמן ומותאמת אישית לעסק שלכם, בנוסף לכך שהמטרה היא
 • האם צריך לשלם ריטיינר קבוע על השימוש במשחקים?
  ממש לא זה היופי שברגע שאני בונה לך משחק אתם יכולים להשתמש בו שוב ושוב עם שינוי קל של התוכן ובכך ליצור מעמדי מכירה ממשיים ללקוחות פוטנציאליים ברשתות
 • מה זה Uplay ולמה זה מיוחד לעומת שירותים אחרים?
  Uplay היא פלטפורמת משחקי מכירה ממותגים לסטורי שבנויים מסרטוני אנימציה שמשתמשים בפיצרים שבאינסטגרם כדי ליצור אינטרקציה מעמיקה ומעמדי מכירה שמביאים מכירות תכלס, וזאת אחרי פיילוט של חצי שנה עם 15 בעלי עסקים בלי שקל על ממומן, נטו בעזרת מהלכי המכירה והאסטרטגיות שבניתי להם, אז מה לא תצטרכו לעשות בסוף? 😉 📷 בלי לצלם מלא סרטוני טיקטוק! 💻 בלי להקים קמפיין ממומן! 🌐 בלי לבנות אתר אינטרנט! 📱בלי להיות 24/7 ברשת! 📞 בלי שיחות מכירה קרות! 💵 בלי לקנות עוקבים מזויפים! 🎁 בלי לעשות הגרלות ומתנות! 🤳 בלי ליצור תוכן ללא הפסקה! 💰 בלי ריטיינר קבוע על השירות! 🤪 בלי לתעד כל מיני שטויות בסטורי! 🤡 בלי להוזיל אתכם בתור אנשי מקצוע!
 • איך Uplay בדיוק עובדת ואיך בנויים המשחקים עצמם בפועל?
  אז Uplay זאת פלטפורמת משחקי מכירה בסטורי והראשונה לבעלי עסקים בארץ ובעולם שבניתי אותה מעל לשנה עם למעלה מ 50 משחקים שונים ו20 מהלכי ומשפכי מכירה המשלבים טריקים סודיים שמחממים את הלקוח לרמה שהוא רותח לקנות מכם🔥 הפלטפורמה מבוססת על טקטיקת הגיימיקציה שמשלבת אלמנטים משחקיים ואינטרקטיביים במטרה לעורר רגש אצל הלקוחות, להגדיל את רמת המעורבות שלהם ולעודד אותם לבצע פעולות מסוימות📱 וזאת לאחר שאני כבר 12 שנה בתחום השיווק ו5 שנים עם העסק שלי, ראיתי איך סרטוני טיקטוק נשחקים, איך אנשים כבר מאסו לצלם סטורי מזויף שלהם מתלהבים מכל שטות שקורת להם במהלך היום רק כדי ליצור עם הקהל חיבור ולכן אמרתי שצריך ליצור משהו אחר 🎨 שימוש בפלטפורמה לאחר פיילוט של חצי שנה עם מעל ל15 לקוחות שלי הוכיח שזאת אחת הדרכים היעילות לגרום לקהל לזכור אתכם כמותג, להעביר מסר בצורה יצירתית, מרתקת ומהנה ולבנות מערכת יחסים יציבה שגורמת ללקוח לשלם הרבה יותר 💵 ואלו חלק קטן מהדרכים בהן היא הולכת להפוך את התוכן שלכם למשחק מכירתי: ✅ תגמול - מתן פרס או הטבה מיוחדת להשתתפות 🪙 נקודות - צבירת נקודות על פעולות ומימושן ❓חידונים - מסקרנים ובונים חשיפה למותג 📟 מחשבון - יוצר לידים ואינטראקציה מהנה 🏆 תחרויות - מספקות הנאה והתרגשות מהמותג ולעומת טקטיקות שיווק אחרות שמאבדות מהיעילות שלהם לאחר חשיפה, הפלטפורמה הראתה נתוני שיא של שימוש חוזר בשינוי של התוכן וחיסכון של כסף, זמן ואנרגיה🔋 חוץ מזה גם שילבתי בקורס הדיגיטלי ובחוברת הרעיונות למשחקים שבניתי שיטות מטורפות שכל המשפיענים הגדולים מסתירים מכם ואני חושף אותם אחת אחרי השניה ביניהן 😉 🤝🏻 יצירת מעורבות - איך לעודד את הגולשים לבצע פעולות ספציפיות המובילות למעורבות גבוהה יותר עם המותג ומערכת יחסים מתמשכת 🙏🏻 הגברת מודעות ונאמנות - איך חווית נהנה גורמת לו לזכור את המותג, לפתח חיבור ריגשי ולהפוך ללקוח נאמן ופעיל. 🔍 איסוף נתונים - איך משתמשים בנתונים שנאספים בצורה מרוכזת לקבלת החלטות עסקיות שיגרמו לכם לעלות מחירים. 📈 אחוזי המרה - שמרקיעי שחקים כי הלקוחות לא מרגישים שהם בתהליך מכירה בכלל אלא נהנים להיכנס אליו כדי ליהנות ממנו ובסוף משלמים בכך מיני משפכי מכירה מטורפים שבניתי. 📱מידע - להעביר תוכן בטיקטוק זה נחמד אבל בפועל מרוב הצפת התוכן שאנחנו חווים אנחנו לא באמת מקבלים ערך או זוכרים אותו.
 • למי Uplay מתאימה בדיוק?
  Uplay מתאימה לכמה סוגי קהלים: 👨‍👩‍👧‍👦 בעלי קהילות - עם קהל שעוקב אחריהם אך לא קונה או שלא מבין בדיוק מה המוצר שהם מוכרים לו ובכך הקהילה אמנם גדולה אך לא מייצרת שום הכנסה. 💼 בעלי עסקים - שמתקשרים למכור את המומחיות, השירותים או המוצרים שלכם דרך סטורי, סרטוני טיקטוק ורילס או עמודי הנחיתה והאתרים שלהם לא באמת מראים שום תוצאות. 📱יוצרי תוכן - שרוצים לרענן את צורת הצגת שיתופי הפעולה שלהם עם חברות או מותגים ולהגדיל את המעורבות שלהם או בכללי ליצור חיבור עמוק יותר עם הקהל. 🏭 חברות וארגונים - שרוצים לגייס עובדים בצורה יצירתית וחסכונית, להיחשף ללקוחות פוטנציאליים ברשת בצורה מדליקה או בכללי לאתגר את העובדים הקיימים להפיץ את ההנאה שלהם מהפעילות בחברה. 🎨 מעצבים גרפיים - אפשרות למתג ברמה גבוהה את הלקוחות שלכם דרך משחקים מונפשים ברמה גבוהה ויצירת בידול וזכירות למותג שלהם בצורה פסיכית שאין שני לה.
 • איך Uplay חוסכת באמת כסף?
  אז הנה כמה דרכים בהם Uplay חוסכת לכם כסף ומביאה לכם תכלס מכירות! 💵 🤝🏻 מעורבות - מגדילה את המעורבות של הקהל שלכם בעזרת השימוש בפיצרים באינסטגרם מה שגורם לסטורי שלכם להיחשף בצורה אורגנית רחבה יותר, מה שחושף אתכם לקהל לקוחות פוטנציאלי גדול יותר. ♻️ מיחזור - לייצר תוכן חדש בלי הפסקה מלבד ימי צילום מרוכזים לוקח המון זמן ולפעמים כסף ובעזרת שימוש חוזר במשחק עם שינוי התוכן שלו אתם ממש יוצרים מכונת מזומנים שעובדת מתי ובאיזה שעה שאתם רוצים. 🎨 מיתוג - המשחק עצמו מעוצב לפי צבעי המותג שלכם ויוצר בידול עסקי וזכירות גבוהה בעיני הצרכן מעבר להופעה של הפנים שלכם בקמפיין הממומן בלי הפסקה ללקוח, אלא בסטורי היומיומי שלכם. 😤 כאב ראש - במקום לחזור על אותו הסבר בסטורי בנוגע לשירות / מוצר שלכם אתם גורמים ללקוח דרך המשחק להבין בדיוק מה אתם מנסים למכור לו ואיך זה יכול בצורה יצירתית כמובן לעזור לו. ✏️ ייעוץ - אתם לא צריכים לשלם על ריטיינר קבוע גבוהה אלא רוכשים באופן חד פעמי את המשחק ויכולים לבנות בעזרת חוברת הרעיונות את השאלות של המשחק בעצמכם מה שחוסך לכם תשלום לאנשי מקצוע נוספים. 🎮 חוויה - במקום להוציא המון כסף על סרטונים מונפשים וכל מיני דברים שאתם משתמשים בהם באופן חד פעמי והם לא שונים מהמתחרים, בעזרת המשחק אתם יוצרים חוויה שונה ללקוח מה שמבליט אתכם מול שאר המתחרים. 🛠️ ניהול עובדים - המשחק עצמו יכול להיות סוכן מכירה דיגיטלי שלכם ולפעול מתי שאתם רוצים ובכך להעביר את הערך של השירות או המוצר וכמובן לאנשים רלוונטי להגיע ישירות לטופס לידים או שיחת ווצאפ. 🧪 ניתוח נתונים - המשחקים מאפשרים לכם לקבל החלטות עסקיות מהותיות מהפידבק שאתם מקבלים מהקהל שלכם ובכך לחסוך המון עוגמת נפש בהשקת מוצר או שירות חדש שהקהל לא באמת צריך או רוצה. 🕒 זמן - המשחקים חוסכים לכם בשיחות טלפון עם לקוחות לא רלוונטים שלא עומדים בתנאי הסף שלכם לשירות או למוצר שלכם ובכך אתם לא חשים עוגמת נפש שאתם לא מצליחים לסגור אותם בסוף, בגלל שמלכתחילה הבנתם שהם לא מדויקים לכם. 👌🏼נוחות - אתם לא צריכים להיות מתוק קים ומסודרים טיפ טופ בשביל להפעיל את המשחק ויכולים פשוט לעלות אותו גם שאתם מעוכים על המיטה שלכם ואין לכם כוח לעלות סטורי.
 • מה מקבלים בחבילות המשחקים של uplay?
  🤝🏻 פגישת אפיון - כמובן שאנחנו נפגשים יחד ומנתחים את העסק שלכם מכל הזוויות בין אם זה לקוחות פוטנציאליים שאתם רוצים להביא, מה מגרה אותם? איך לעודד אותם? כיצד לדבר איתם על מנת שישחקו ולבסוף יקנו. 💻 תיקיית משחקים - המשחקים שאתם קונים לכל החיים, תוכלו להוריד אותם מכל מקום ובכל זמן מתיקיית המשחקים שיושבת לכם בענן ומסודרת לכם לפי כל שלב ושלב וסרטון הדרכה. 📖 חוברת רעיונות וקורס דיגיטלי - בגלל שזה כלי חדש אני עונה לכם על כל השאלות שאתם צריכים לדעת בחוברת הרעיונות והקורס הדיגיטלי הקצר שידריך אתכם כיצד להפוך כל משחק ומשחק למכונת לידים מטורפת שעוזרת לכם לגייס ולזקק את הלקוחות שאתם רוצים לעבוד איתם. ✅ תוכנית עבודה - אתם מקבלים גאנט וצ'ק ליסט של מטלות ומשימות כדי לבדוק אם אתם מוכנים לקראת ההשקה של המשחק וכיצד בדיוק אתם מביאים את הלקוח מרמת שחקן לרמת לקוח משלם בצורה קלילה ונוחה. 💪🏻ליווי יד ביד - בהשקה הראשונה אנחנו מלווים אתכם יד ביד לכל שאלה שעולה על מנת שתצליחו להביא את הלקוחות הראשונים ובנוסף גם לנתח אתכם מה אפשר לשפר לפעם הבאה.
 • איפה תוכלו לקבל את כל המידע על Uplay?
  תוכלו למצוא בדף הנחיתה את כל הפרטים על הפלטפורמה ביניהם: ✅ לאיזה בעלי עסקים וחברות מתאימה הפלטפורמה 💵 איך עושים ממשחקי מכירה אשכרה כסף 🤝🏻 עם מי עבדתי ועובד עד כה בשיווק לאורך השנים 🧪 מה התהליך שצריך לעבור כדי ליצור משחק מכירה 💼 מה אתם מקבלים בסוף העבודה איתי תכלס 💡 מה אפשר לעשות עם משחקי מכירה בסטורי 🚦 מסלולי חבילות משחקי המכירה 🎯 בדיקה איזה מסלול מתאים לכם 📕 פרטים על חוברת הרעיונות לבניית משחקי מכירה 🔥 המלצות של לקוחות שהתנסו עם הפלטפורמה 💹 נתונים על ביצועי הפלטפורמה מאחורי הקלעים 👑 פרטים על התוכניות ליווי פרימיום לבעלי עסקים 🕹️ תפקיד ה Game seller בארגונים והכשרתנו ⏰ מתי זה הזמן הנכון להצטרף לפלטפורמת Uplay ⚒️ הסבר מאחורי הקלעים כיצד הפלטפורמה עובדת 🎨 עבודות של משחקי מכירה לקוחות שלנו 🪙 איך משחקי המכירה חוסכים לנו כסף 🎗️ פרטים על הקורס הדיגיטלי לבניית משחקי מכירה 🎁 הטבות ומתנות ברכישת המסלולים והחבילות ❌ למי התהליך והפלטפורמה לא מתאימה 📱 הצטרפות לקבוצת הוובינר הקרוב על משחקי מכירה 🎬 סרטוני הדרכה והסבר על הפלטפורמה 🧠 שאלות ותשובות על כל מה שחשבתם 🎧 הזמנה לשמיעה של הפודקאסט שלי 👨‍👩‍👧‍👦 הצטרפות למועדון האקסלוסיבי Leaders Club 📞 אפשרות לתאם שיחת ייעוץ והתאמה לפלטפורמה ובגדול כל מה שאתם צריכים לדעת על Uplay במקום אחד!🏆 וכמובן לכל שאלה נוספת אני כאן באהבה, אז כנסו ללינק השקעתי פחד באתר כדי שיהיה לכם את כל המידע בצורה ברורה ופשוטה 💪🏻
 • מה יש בתוך ה Play Book?
  ה Play Book הוא ספר וחוברת עבודה לבניית של משחקי ומשפכי מכירה מטורפים לעסק שלכם שהולכים ליצור לכם מעמדי מכירה שמכניסים באמת כסף לעסק שלכם מלבד לתת ערך כל היום ⏰ מה תמצאו בפנים? ✅ מעל 50 רעיונות למשחקי ומשפכי מכירה 📝 צ'קליסט לפני השקת משחק מכירה ברשת 🕹️בניית משחק מנצח על פי תורת המשחקים 📱מבנה מסכים ודגשים ע"פ פיצרים ברשתות 🧱 אבני היסוד במשחק 🌀אלמנטים מומלצים 🎡מאפייני המשחוק 🎲 טיפים וכלי שיווק 💬 שאלות ותשובות 🧩תכונות שחקנים 🃏שיטת הג'וקר 🎰איפיון ממשק 🏆 פיתוח אישי 🪙סוגי תגמול 🎁 הפתעות ובנוסף תקבלו שיחת ייעוץ לבניית אסטרטגיה מנצחת יחד איתי לבניית תהליך השקה שיהפוך את המשחק שנבנה למכונת מכירות פסיכית 💵
 • מה יהיה ב Play webinar?
  🕹️ למה צריך משחקים והאם זה מתאים לכם? 💡 מאיפה בא הרעיון ומה התהליך דורש? 💁🏻‍♂️מה אפשר לעשות עם המשחקים? 💵 איך עושים מהם כסף ותוצאות? 🔨 ניפוץ פחדים ותירוצים שלכם 🐽 החיסכון שתשיגו לעסק 🎁 חבילות, קורס ומתנות 🎉 הפתעות ופרסים 🙌🏼 שאלות ותשובות ולא זה לא עוד משהו שאתם מכירים 😉 📷 בלי לצלם מלא סרטונים טיקטוק 🪙 בלי להקים קמפיין ממומן 🌐 בלי לבנות אתר אינטרנט ⏰בלי להיות 24/7 ברשת 📞 בלי שיחות מכירה קרות 👨‍👩‍👧‍👦בלי לקנות עוקבים מזויפים 🏆 בלי לעשות הגרלות ומתנות ✏ בלי ליצור תוכן ללא הפסקה 💰 בלי ריטיינר קבוע על השירות 🎬 בלי לתעד כל מיני שטויות בסטורי 🤪 בלי להוזיל אתכם בתור אנשי מקצוע

יש לכם עוד שאלות? חפשו אותן!

רגע אבל איך אני אוכל לסמוך עליך?

בואו נדבר ונכיר!

photo_2022-10-01_13-04-20_edited.png
ברק קדושים (1).png
עיצוב ללא שם (46)_edited.png

בואו נדבר

קיבלנו, נהיה בקשר בהקדם!

799197801000100640360no-removebg-preview (1).png

סליקה מאובטחת, כל התשלומים באתר מוצפנים בטכנולוגית ההצפנה המאובטחת והמעודכנת SSL

bottom of page